×
SKOVBO
7
6
5
4
3
2
1
OMRÅDE
OMRÅDER
FORSIDEForeningenInfo til medlemmerneHundetræningLinks
Bestyrelsen Skov PH  
Formand Dennis Rasmussen
2421 8108
dennisr@mail.dk
Medlem Finn Benny Andersen
4020 3220
sufi@mail.dk
Medlem Theo Morten Frederiksen
3048 3414
lotteogtheo@gmail.com
Medlem Torben Alrik
2021 6858
alrik1967@gmail.com
Kassserer Annitha M. Alrik
2547 6072
munkholm2010@live.dk

 

Suppleant Suppleant
Martin Lind Per Due Jensen
Medlemsnr. Fornavn Efternavn Email Mobilnr. Dommer status Figurant status
60500227 Alexandra Hindborg Iversen Ahiversen16@gmail.com 28406568    
60500220 Allan Kristian Pihl allanamina@gmail.com 20775887   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500213 Anna-Charlotte Persson 952henriksson@telia.com +46706874731    
60500228 Anne Andersen anne-andersen@live.dk 42942248 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500040 Annitha Munkholm Alrik munkholm2010@live.dk 25476072 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500142 Asger Thomas Kurt Olsen asgerolsen1@gmail.com 52504512   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500116 Bente Ritter b.ritter@c.dk   U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500042 Bianca Nielsen b_n_1977@hotmail.com 21704177    
60500008 Bjarne Michael Have bjarne.have@mail.dk 20235208    
60500016 Bjørn Høyer bjoern.hoeyer@gmail.com 52370450 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500218 Bo Bryde Nielsen bobrydenielsen6@gmail.com      
60500025 Carl Hulgaard carl@kennelhulgaard.dk 21202544 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500231 Carsten Dalgaard carsten@elupo.dk 40450861    
60500126 Christina Monefeldt Engestoft stinamonefeldt@hotmail.com 30207391    
60500168 Christoffer Andersen cmkahome@gmail.com 28677047    
60500229 Claus Carlsen tccm@mail.dk 26707574    
60500169 David Woodfield d.woodfield@mail.dk 40142693   øvelse-7, øvelse-9, øvelse-10
60500195 Dennis Rasmussen dennisr@mail.dk 24218108   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500005 Erik Goth-Eriksen erikgotheriksen@gmail.com 42221425 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500047 Erling Christensen        
60500083 Eva Pedersen evs4@hotmail.com 21290022   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500059 Finn Benny Andersen sufi@mail.dk 40203220 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500208 Gitte Kirstine Koch gitte.kirstine.koch@gmail.com 21228284   øvelse-7, øvelse-9
60500201 Hasse Olsen hasse@hasse-aps.dk 40153282   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500014 Helene Høyer hoeyer.helene@gmail.com 29600352 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500184 Helene Lerkenfeldt Larsen helene_lerkenfeldt@msn.com      
60500214 Helle Tolstoj Balvits helle@balvits.dk 60911465    
60500173 Henriette Ortmann henriette.ortmann@gmail.com 40963360    
60500011 Henrik Frederiksen bhfred21@gmail.com 26111517 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500092 Inga Britta Bøg inga@untoldsecretz.com 20640018    
60500038 Jackie Jensen jac@energinet.dk 51386008 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500148 James Rune Hansen james@jemmer.dk 26209738    
60500030 Jan Døssing Hansen ninajanhansen@stofanet.dk 31528788    
60500183 Jan Verner Larsen janverner@msn.com 22959378 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500022 Jens Andreasen tyksakogbasse@gmail.com 21785968 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500191 Jeppe Fabrin Ditzel jeppe.ditzel@hotmail.com 26298572   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500054 Jimmi Laustrup jimmilaustrup@hotmail.com 20777621   øvelse-9, øvelse-10
60500211 Joan Andersen Fisker Joan@dyndet.eu 40403834    
60500087 Joan Elisabeth Serritzlev joan@kennelrask.dk 31125913    
60500207 John Nielsen Johnbullerbager@gmail.com 31364650 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500089 Johnny Sejdenfarden Larsen trolle2010@live.dk 24592707   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500073 Jørgen Liebst-Olsen liebsto@mail.tele.dk 22671027   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500024 Jørgen Christian Pedersen woodykongstrup@gmail.com 23706582    
60500093 Karen Olsen karenk.olsen@gmail.com 24638446 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500003 Karin Rheinlænder karh53@gmail.com 51269088    
60500006 Karsten Bundgaard karsten@status-quo.dk 21359383    
60500012 Karsten Staanum staanum@sport.dk 23442114 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500217 Katharina Johansen em-johansen@hotmail.com 26181644   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500002 Keld Andersen egelundsvej@get2net.dk 28718683 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500197 Kenneth Bayer bayer.kenneth@gmail.com 60442442   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500160 Kim Gravlev gravlev2000@gmail.com 26700266    
60500215 Kirsten Sigaard Petersen kjfrisor@firma.tele.dk 23360108    
60500018 Leif Andersen leif123andersen@gmail.com 20139450   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500053 Leif Birlie Eriksen leifbirlie@gmail.com 20215410    
60500223 Lene Nordstrøm lenesmedjeriet@hotmail.com 28221030    
60500175 Line Holm Hels linehels@hotmail.com 50942556 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500037 Lisbeth Lyng Thyssen lisbeth@medicwiotech.dk 40792524    
60500039 Lone Pridal lone.pridal@gmail.com 93303651   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500153 Lone Dehn Kørvell Lkorvell@gmail.com 26286220   øvelse-7, øvelse-9
60500123 Martin Svane martin@svane.ws 26850660    
60500199 Martin Lind mlhansen@hotmail.com 23488828    
60500210 Mia Olsen Mol@aol.dk 31363160    
60500194 Mikkel Hindborg Iversen hindborg11@gmail.com 60173406    
60500001 Mogens Fruergaard mogens.fruergaard@gmail.com 24289234 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500138 Morten Theodor Frederiksen lotteogtheo@gmail.com 30483414   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500151 Nana Hansen nanahansen91@hotmail.com 61286110    
60500212 Niklas Midjord Mejlhart niklas.mejlhart@gmail.com 30780398   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500090 Ole Boy Sørensen uldum4@me.com 61309099    
60500125 Peder Monefeldt Engestoft pengestoft@hotmail.com 20296303   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500096 Per Due Jensen per.duejen@hotmail.com 40966131 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500111 Peter Christensen peterchristensen02@gmail.com 23622403 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500159 Peter Jarl Michaelsen pm@pmvagt.dk 28702020   øvelse-7, øvelse-9
60500044 Rene Bo Lindhardt rene@rblbyg.dk 51529672 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500019 Richardt Biller biller@mail.dk 40986535   øvelse-7, øvelse-8
60500193 Sara Holm Hels Saraholmhels20@gmail.com 42335014   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500004 Severin Finderup mifinderup@hotmail.com 40434797 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500209 Simon Skinnerup Knudsen Simonskinnerup@gmail.com 20352061    
60500230 Simone Grønbech simone_groenbech@hotmail.com 60139989    
60500109 Steen Pedersen kennel.amager@live.dk 26294965    
60500007 Sten Holst-Christensen stenskovbo@gmail.com 27288080 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500029 Søren Bjeverskov bjevs@cool.dk 22642186 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500137 Thomas Larsen spotlessvp@gmail.com 22733262   øvelse-7, øvelse-9, øvelse-10
60500106 Thomas Nielsen thomasnielsen326@gmail.com 26360721    
60500156 Thomas Ritter oversergentritter@hotmail.com 40460720    
60500232 Tina Carlsen tccm@mail.dk 51150996    
60500170 Tine Mayner Bjeverskov tmpt@regionsjaelland.dk 50925434   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500086 Torben Alrik alrik1967@gmail.com 20216858 U/P øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500122 Torben Larsen tlarsen1949@gmail.com 30242364    
60500010 Torben Nielsen Torbennn@hotmail.dk 20125587 ALLE KLASSER øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500058 Ulla Jensen ulla.jackie@gmail.com 60629205    
60500135 Vibeke Beenfeldt vibekebeenfeldt@mail.dk 40133183
Medlemsnr. Fornavn Efternavn Mobilnr. Dommer status
60500001 Mogens Fruergaard 24289234 ALLE KLASSER
60500002 Keld Andersen 28718683 ALLE KLASSER
60500004 Severin Finderup 40434797 ALLE KLASSER
60500005 Erik Goth-Eriksen 42221425 ALLE KLASSER
60500007 Sten Holst-Christensen 27288080 ALLE KLASSER
60500010 Torben Nielsen 20125587 ALLE KLASSER
60500011 Henrik Frederiksen 26111517 ALLE KLASSER
60500012 Karsten Staanum 23442114 ALLE KLASSER
60500014 Helene Høyer 29600352 ALLE KLASSER
60500016 Bjørn Høyer 52370450 ALLE KLASSER
60500022 Jens Andreasen 21785968 ALLE KLASSER
60500025 Carl Hulgaard 21202544 ALLE KLASSER
60500029 Søren Bjeverskov 22642186 ALLE KLASSER
60500038 Jackie Jensen 51386008 ALLE KLASSER
60500040 Annitha Munkholm Alrik 25476072 U/P
60500044 Rene Bo Lindhardt 51529672 ALLE KLASSER
60500059 Finn Benny Andersen 40203220 ALLE KLASSER
60500086 Torben Alrik 20216858 U/P
60500093 Karen Olsen 24638446 U/P
60500096 Per Due Jensen 40966131 U/P
60500111 Peter Christensen 23622403 ALLE KLASSER
60500116 Bente Ritter   U/P
60500175 Line Holm Hels 50942556 U/P
60500183 Jan Verner Larsen 22959378 ALLE KLASSER
60500207 John Nielsen 31364650 ALLE KLASSER
60500228 Anne Andersen 42942248 U/P
Medlemsnr. Fornavn Efternavn Mobilnr. Figurant status
60500001 Mogens Fruergaard 24289234 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500002 Keld Andersen 28718683 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500004 Severin Finderup 40434797 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500005 Erik Goth-Eriksen 42221425 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500007 Sten Holst-Christensen 27288080 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500010 Torben Nielsen 20125587 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500011 Henrik Frederiksen 26111517 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500012 Karsten Staanum 23442114 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500014 Helene Høyer 29600352 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500016 Bjørn Høyer 52370450 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500018 Leif Andersen 20139450 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500019 Richardt Biller 40986535 øvelse-7, øvelse-8
60500022 Jens Andreasen 21785968 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500025 Carl Hulgaard 21202544 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500029 Søren Bjeverskov 22642186 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500038 Jackie Jensen 51386008 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500039 Lone Pridal 93303651 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500040 Annitha Munkholm Alrik 25476072 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500044 Rene Bo Lindhardt 51529672 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500059 Finn Benny Andersen 40203220 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500073 Jørgen Liebst-Olsen 22671027 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500083 Eva Pedersen 21290022 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500086 Torben Alrik 20216858 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500089 Johnny Sejdenfarden Larsen 24592707 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500093 Karen Olsen 24638446 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500096 Per Due Jensen 40966131 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500111 Peter Christensen 23622403 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500116 Bente Ritter   øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500125 Peder Monefeldt Engestoft 20296303 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500137 Thomas Larsen 22733262 øvelse-7, øvelse-9, øvelse-10
60500138 Morten Theodor Frederiksen 30483414 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500142 Asger Thomas Kurt Olsen 52504512 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500153 Lone Dehn Kørvell 26286220 øvelse-7, øvelse-9
60500159 Peter Jarl Michaelsen 28702020 øvelse-7, øvelse-9
60500169 David Woodfield 40142693 øvelse-7, øvelse-9, øvelse-10
60500170 Tine Mayner Bjeverskov 50925434 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500175 Line Holm Hels 50942556 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500183 Jan Verner Larsen 22959378 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10, øvelse-11
60500191 Jeppe Fabrin Ditzel 26298572 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500193 Sara Holm Hels 42335014 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500195 Dennis Rasmussen 24218108 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500197 Kenneth Bayer 60442442 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500201 Hasse Olsen 40153282 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500207 John Nielsen 31364650 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500208 Gitte Kirstine Koch 21228284 øvelse-7, øvelse-9
60500212 Niklas Midjord Mejlhart 30780398 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500217 Katharina Johansen 26181644 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
60500220 Allan Kristian Pihl 20775887 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9, øvelse-10
60500228 Anne Andersen 42942248 øvelse-7, øvelse-8, øvelse-9
E-mail: skovbo.phf@gmail.com
Adresse: pilebækgård, vollerslevvej 16, 4632 Bjæverskov
Tlf nr: kan findes her, Du kan finde os ved at trykke her
Bankkonto: 9570   0011642691
Mobilepay: 81012